NEWSニュース

Фітнес Клуб Протасів Яр

Інноваційне обладнання — гідромасажні крісла. Фінська сауна, руська баня, римська парильня, солярій та лаунж-зона з баром. Тренування рекомендовані охочим позбутися зайвої ваги. Руська лазня, фінська сауна та римська парильня. Ефективне кардіотренування в студії з тренером. Завдяки високій інтенсивності занять ці тренування рекомендовані охочим позбутися зайвої ваги, зробити тіло спортивним та рельєфним.

Найбільший фітнес-клуб з повноформатною аквазоною на виїзді з Києва по Одеській трасі — в с. Гатне, в готелі Terra Nova. Ультрасучасний басейн, просторий дитячий басейн і басейн для немовлят! Для дітей від three до 13 років. Компактний дитячий басейн з комфортною температурою.

Спортивні секції з плавання для дітей. Спортивні секції з плавання. Вікова категорія дітей від 3 до 6 років, кількість дітей у групі до eight осіб. Дитячий та басейн для немовлят.

спортлайф дитячий басейн

Професійна студія зі спеціальним покриттям та фітнес-обладнанням. Функціональний тренінг на петлях TRX, силові тренування на платформах Bosu, бойові програми, танцювальні, йога, пілатес. Найбільший тренажерний зал міста – 750 фітнес-метрів! Кардіотеатр, вантажо-блочні тренажери, зона вільної ваги.

Великий спортивний басейн олімпійського формату 50х25 м на 20 доріжок. Спортивний басейн 25 метрів на 5 доріжок. Заняття з аквааеробіки, спортивного плавання, спортивні секції, авторські програми. Римська парна, фінська сауна, дві руські лазні, одна з яких з віниками.

Понад Eighty Тренажерних Залів

Руська лазня, фінська сауна та хамам. Масаж — загальний, спортивний, для розслаблення та з корекцією фігури. Дві студії для проведення занять різних напрямків — аеробні, танцювальні, силові, програми «Розумне тіло».

Олімпійські, Спортивні, Дитячі Та Басейни Для Немовлят

Унікальна дитяча фітнес-академія та широкий вибір SPA-послуг. Дитячий та басейн для немовлят з комфортною температурою, новітніми системами очистки. Найбільший фітнес-клуб американського формату у https://aquakids.com.ua/ місті Чернівці. Клуб розміщений біля ТЦ «Майдан». У клубі розміщується три басейни, величезний тренажерний зал, фітнес-студії та лазневий комплекс. Плюс у клубі відкрилася дитяча фітнес-академія.

Функціональні тренувань в Street Fit Zone. Використовуються кругові, інтервальні та тренування з власною вагою — для ефективного вдосконалення вашого тіла. Заняття з дітьми проводять досвідчені тренери з високим рівнем професіоналізму — майстри спорту міжнародного класу.

Спортивний 25-метровий басейн на 8 доріжок. Проводяться заняття з аквааеробіки. Для тих хто не вміє плавати пропонуємо персональні заняття з досвідченим тренером. Вода в басейні знезаражується ультрафіолетом.

Кваліфіковані інструктори-педогоги. Групові тренування та секції як у воді, так і на суші. Гімнастика, єдиноборства, розвиваючі заняття для самих маленьких, творчі студії, підготовка до школи, аквафітнес. Плюс в клубі регулярно проводяться дитячі свята і змагання. Лише ефективні групові тренування! Дві студії групових програм.

Кожен місяць проходять внутрішньоклубні змагання та свята. Клуби обладнано найкращими американськими тренажерами. Кардіотеатри з панорамним видом на місто або на аквазону. На заняттях використовують спеціальне обладнання. Проводяться під музику на мілкій чи глибокій воді.

Уроки з освоєння води, вступ до аквааеробіки. Кардіотеатр, вільні ваги, вантажно-блочні тренажери. Студія бойових програм та дві фітнес-студії. 35 видів групових тренувань. У студії сайклу встановлені сучасні спінбайки — за короткий час ви втратите кілька зайвих кілограмів. У клубі є зал для ігор в міні-футбол, баскетбол і гандбол.