NEWSニュース

Словник Основних Термінів

EDGE LED (LED підсвічування по краях) Тип не керованого світлодіодного підсвічування. Світлодіоди розташовані по периметру (краях) матриці (екрану). Cinema 3D (3D кіно) Назва наявних 3D-технологій grinchenko.org.ua в телевізорах LG. Якщо помітили помилку набору на цiй сторiнцi, видiлiть ціле слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter. У тексті використано матеріал з Інтернет-ресурсу "Рідна країна".

коли словник

Чим вища роздільна здатність, тим вища деталізація зображення. Підтримка супутникового радіо Призначена для прийому сотні каналів супутникового радіо XM (необхідна підписка). Програма прання Кілька програм прання дозволять найкращим чином налаштувати цикл прання з урахуванням обсягів завантаження і типу тканини. Поліфонічний сигнал дзвінка Поліфонічні мелодії сповіщають про вхідний виклик.

Авторські Права

ПОДАТКОВІ ПІЛЬГИ — повне або часткове звільнення від податків суб'єкта згідно з чинним законодавством. ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНІ ПОДАТКИ — податки, які встановлюються органами законодавчої влади і е обов'язкові для справляння на всій території держави. ДОКУМЕНТАЛЬНА ПЕРЕВІРКА — перевірка правильності розрахунків платників із бюджетом, що проводиться безпосередньо в платника на підставі даних бухгалтерського обліку та первинних документів. ДЖЕРЕЛА ПРАВА — зовнішні форми виявлення правотворчої діяльності держави, за допомогою якої воля законодавця стає обов'язковою для виконавця. АМОРТИЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ФОНДІВ І НЕМАТЕРІАЛЬНИХ АКТИВІВ — поступове віднесення витрат на придбання, виготовлення або поліпшення їх, на зменшення скоригованого прибутку платника податку в межах норм амортизаційних відрахувань.

Микола Данько: Десять Років Без Дозволу Друкуватися

НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ — прийнятий компетентним органом держави офіційний письмовий документ, в якому сформульовано правові норми. МАРЖА — різниця між відсотковими ставками за наданий кредит і відсотковими ставками за залучені ресурси. ЗВИЧАЙНА ПРОЦЕНТНА СТАВКА ЗА КРЕДИТ — середньозважена процентна ставка на день сплати процентів за кредит, але не нижча середньозваженої процентної ставки за кредити, надані протягом 30 календарних днів, що передували даті надання цього кредиту. ЗАКОН — нормативний акт, прийнятий законодавчим органом держави або населенням на референдумі. Найвідоміші виробники — The Coca-Cola Company та Pepsi.

КОНСИГНАЦІЙНА ОПЕРАЦІЯ — господарча операція суб'єкта підприємницької діяльності (консигнанта), що передбачає експорт матеріальних цінностей до складу іншого суб'єкта підприємницької діяльності (консигнатора) з дорученням реалізувати зазначені матеріальні цінності на комісійних засадах. До прикордонної смуги не включаються населені пункти і місця масового відпочинку населення. Роз’єм компонентний YPbPr, компонентне відео – тривимірний кольоровий простір, який застосовується для кодування аналогового кольорового відеосигналу і передачі його по трьох каналах.

Так як напрям поляризації фільтру на другій пластині складає якраз кут 90° з напрямом поляризації фільтра на першій пластині, світло проходить через нього. Такі матриці мають обмежений кут огляду та палітру кольорів. Simplink SIMPLINK дозволяє здійснювати управління програвачем дисків Blu-ray від LG, системою домашнього кінотеатру від LG, та іншими пристроями від LG лише одним пультом дистанційного управління. При умові, що пристрої з’єднані між собою кабелем HDMI і функція SIMPLINK підтримується цими пристроями.